Pasta Oner
I am the Only Thing
Id: 435506
serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 47,5 x 68 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1939x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč