Pasta Oner
I´m ready
Id: 297201
litografie/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 6635x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 57