Pasta Oner
In God We Trust
Id: 469102
serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 48,5 x 68 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno (vznik 2013)
zobrazeno: 2289x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 500 Kč