Pasta Oner
Last Day in Paradise
Id: 446602
barevná serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť
zobrazeno: 1208x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
18 000 Kč