Pasta Oner
Mario
Id: 534201
akryl/sítotisk/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem (vznik 2021)
zobrazeno: 1152x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
17 500 Kč
2024,12-1,03,20,04,00
minimální příhoz 500 Kč