Pasta Oner
Painters II
Id: 535906
olej/akryl/plátno, rozměr 140 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
zobrazeno: 3218x
Vyvolávací cena:
40 000 Kč
140 000 Kč
2024,12-1,02,21,10,00
minimální příhoz 5 000 Kč
Příhozy: 71