Pasta Oner
Policie Action
Id: 266601
olej/akryl/plátno, rozměr 120 x 120 cm, rok vzniku 2020, značeno a datováno na zadní straně, dílo získáno přímo od autora, jehož výstava "Elusive Fusion" probíhá v Museu Kampa a výstava "Aftermath" v galerii UFFO v Trutnově
zobrazeno: 15276x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
190 000 Kč
Příhozy: 68