Pasta Oner
Success
Id: 315305
serigrafie/papír, rozměr 100 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vlevo dole včetně slepotiskového razítka, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 7108x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 000 Kč