Pasta Oner
Success
Id: 392304
serigrafie/papír, rozměr 100 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vlevo dole, chráněno plexi, rámováno
zobrazeno: 1334x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 500 Kč