Pasta Oner
Tell me all about
Id: 383904
barevná serigrafie/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, zaskleno, na zadní straně autorská pečeť, rámováno
zobrazeno: 1130x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 000 Kč