Pasta Oner
They will ignore you...
Id: 459401
serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, zaskleno, galerijním sklem, rámováno
zobrazeno: 1190x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 501 Kč