Pasta Oner
Thief
Id: 384304
akryl/sítotisk/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, přiložen certifikát autenticity
zobrazeno: 2238x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
45 000 Kč