Pasta Oner
Tupac
Id: 305901
akryl/sítotisk/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2021, nerámováno, přiložen certifikát autenticity
zobrazeno: 24144x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
49 000 Kč