Pasta Oner
Tupac
Id: 310601
akryl/sítotisk/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2021, nerámován
zobrazeno: 5289x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
46 000 Kč