Pasta Oner
Václav Havel
Id: 357102
barevná serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť
zobrazeno: 6413x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
47 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 67