Pasta Oner
We should get lost somewhere
Id: 316704
barevná serigrafie/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno, datováno, číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 4334x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 50