Patrik Hábl
Čínské hory v dešti I
Id: 409901
akryl/plátno, rozměr 82 x 70 cm, značeno a datováno na zadní straně, olištováno, přiložen certifikát pravosti vydaný autorem
zobrazeno: 15440x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
72 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 72