Patrik Hábl
Modrozlatá hora
Id: 523305
olej/karton, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, rámováno
zobrazeno: 6472x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
43 000 Kč