Čas na serveru 02:13:24

Patrik Saudek
Au!

Id: 514201

Au!

  •  / Au! / Patrik Saudek
  •  / Au! / Patrik Saudek
  •  / Au! / Patrik Saudek

akryl/tuš/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, námět Kája Saudek

zobrazeno: 513x

Vyvolávací cena:
7 500

21 000