Patrik Saudek
Bar-Bar-Ella
Id: 412207
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40 x 28 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 17875x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
36 555 Kč
Příhozy: 60