Patrik Saudek
Bar-Bar-Ella
Id: 442412
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 50 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 10739x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 55