Patrik Saudek
Cola - količka - holčička
Id: 454603
kombinovaná technika/papír, rozměr 59 x 42 cm, značeno vpravo dole, rámováno, chráněno plexi, na zadní straně certifikát pravosti vydaný autorem
zobrazeno: 1575x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč