Patrik Saudek
Čtyři vraždy stačí, drahoušku!
Id: 454601
kombinovaná technika/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno v ploše malby, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát pravosti vydaný autorem
zobrazeno: 1538x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 000 Kč