Patrik Saudek
Femme Fatale
Id: 529903
kombinovaná technika, akryl/tuš/akvarel/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 612x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 000 Kč
2024,12-1,03,20,09,00
minimální příhoz 500 Kč