Patrik Saudek
Hamiro VI.
Id: 420201
kombinovaná technika/papír, rozměr 42 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno (námět Kája Saudek, kresba Patrik Saudek)
zobrazeno: 1043x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 500 Kč