Patrik Saudek
Hrom do Police!
Id: 477207
akryl/tuš/plátno fixované na sololitu, rozměr 85 x 130 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno na levé straně, rámováno, (námět Kája Saudek, kresba Patrik Saudek), na zadní straně Certifikát o pravosti obrazu vystavený autorem
zobrazeno: 1043x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
28 000 Kč