Patrik Saudek
Hvězdy a pruhy
Id: 494903
kombinovaná technika, tuš/akryl/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno v ploše, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 830x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 500 Kč