Patrik Saudek
Jezdci z Arizony
Id: 412206
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40 x 28 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 6148x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 50