Patrik Saudek
Muriel
Id: 483411
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40 x 28 cm, značeno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 685x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč