Patrik Saudek
Oh, nein!
Id: 465103
kombinovaná technika, akryl/tuš/papír, rozměr 59 x 42 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, námět Kája Saudek, kreslí Patrik Saudek, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem
zobrazeno: 443x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
16 055 Kč