Patrik Saudek
Pobožný střelec
Id: 486103
akvarel/tuš/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno v ploše, zaskleno, rámováno, námět Kája Saudek, kresba Patrik Saudek, přiložen certifikát pravosti obrazu vystavený autorem
zobrazeno: 655x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 000 Kč