Patrik Saudek
Ródeo U.S.A.
Id: 494902
kombinovaná technika, tuš/akryl/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 427x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 500 Kč