Patrik Saudek
Srdíčko
Id: 477204
kombinovaná technika, akryl/tuš/papír, rozměr 58,5 x 41 cm, značeno na levé straně, chráněno plexi, rámováno (námět Kája Saudek, kresba Patrik Saudek), na zadní straně Certifikát o pravosti obrazu vystavený autorem
zobrazeno: 1180x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč