Čas na serveru 16:22:17

Patrik Saudek
Sukýnka Graffitti

Id: 526302

Sukýnka Graffitti

  •  / Sukýnka Graffitti / Patrik Saudek

kombinovaná technika, akryl/tuš/akvarel/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno na levé straně, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3659x

Vyvolávací cena:

11 000