Patrik Saudek
Trabant
Id: 442502
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 38 x 27 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložena kopie certifikátu o pravosti obrazu vystaveného autorem
zobrazeno: 1508x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 600 Kč