Patrik Saudek
U dvou magotů
Id: 465104
kombinovaná technika, akryl/tuš/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem
zobrazeno: 2194x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 000 Kč