Paul Astier
Na konci lesa
Id: 262203
olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, značeno vlevo dole, malba lokálně poškozena, Barbizonská škola, drobné oděrky na rámu, po
zobrazeno: 2417x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 500 Kč