Paul Thiem
Alpské údolí
Id: 96501
olej/plátno, rozměr 87 x 116 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu
zobrazeno: 1817x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 505 Kč