Karel Fleischmann
České Budějovice
Id: 65201
olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, signováno vlevo dole, datováno 1938, oděrky na malbě i rámu
zobrazeno: 2730x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 000 Kč