Pavel Fleischmann
U stolu
Id: 60613
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1932, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2355x
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 001 Kč