Pavel Jasanský
Hlava 2
Id: 1101
kombinovaná technika/papír, rozměr 60,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 1982, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2314x
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
11.6.2014, 20:00:00
14.4.2014 | 13:16 | 500 Kč |