Pavel Laška
Rozkvetlá krajina
Id: 1045
pastel/papír, rozměr 30 x 42 cm, signováno vpravo dole tužkou Laška, z pozůstalosti významných teoretiků umění, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2735x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč