Pavel Machotka
Krajina u Montone
Id: 166301
malba/plátno, rozměr 71 x 86 cm, značeno razítkem autora vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno
zobrazeno: 1701x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 500 Kč