Pavel Pardy
Mateřství
Id: 482004
olej/sololit, rozměr 35 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 947x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 000 Kč