Čas na serveru 11:55:05

Pavel Pardy
Samota

Id: 514305

Samota

  •  / Samota / Pavel Pardy
  •  / Samota / Pavel Pardy
  •  / Samota / Pavel Pardy
  •  / Samota / Pavel Pardy

olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a popsáno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 6426x

Vyvolávací cena:
9 500

44 000

Účastníci: 20