Pavel Pardy
Samota
Id: 514305
olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a popsáno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 6426x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
44 000 Kč
Účastníci: 20