Pavel Roučka
Postava
Id: 123204
litografie/papír, rozměr ve výřezu 56,5 x 40 cm, signováno, datováno a číslováno uprostřed dole, autorský tisk, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3240x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 001 Kč