Pavel Sukdolák
Mořské dno
Id: 428905
litografie/papír, rozměr 69,5 x 53,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, nerámováno, volně loženo
zobrazeno: 1196x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 600 Kč