Pavel Sukdolák
Okno dokořán
Id: 193912
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 53 x 49 cm, signováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený původní rám
zobrazeno: 1448x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč