Pavel Sukdolák
Vesmír
Id: 428907
litografie/papír, rozměr 69,5 x 53,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, nerámováno, volně loženo
zobrazeno: 3689x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 000 Kč