Pavel Turjanský
Modrá pohoda
Id: 476403
akryl/plátno, rozměr 105 x 120 cm, značeno a datováno vlevo dole, olištováno, na levé straně stopy potřísnění vodou, po
zobrazeno: 391x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 700 Kč